GEMERT-BAKEL - In visvijver Dribbelei in Gemert zijn dode eenden en vissen gevonden. Uit controle door Waterschap Aa en Maas blijkt het water een zeer laag zuurstofgehalte en botulisme te bevatten. Dat is gevaarlijk voor mens en dier. Daarom heeft de burgemeester per direct een visverbod ingesteld voor de visvijver.
De dode dieren zijn uiteraard weggehaald. Om het zuurstofgehalte te verhogen, moet er beweging in het water komen. Samen met de brandweer en het waterschap zorgen we daarvoor door te pompen.
Waarschuwing: raak het water niet aan
Wees voorzichtig en kom niet in aanraking met dit water. Botulisme is gevaarlijk voor mens en dier. Dus laat ook je hond er niet van drinken of erin zwemmen. Botulisme kun je niet zien, dus houd de waarschuwingsborden in de gaten.
Download de gratis app van Gemert-Bakel24 en mis niets → Apple | Android