We gaan even vooruitblikken op het weer de komende dagen in gemeente Gemert-Bakel. Kort samengevat: aanhoudend wisselvallig en koel. Het echte zomerweer blijft nog even uit.
Weerplaza meldt dat het ook de komende tijd erg wisselvallig zomerweer zal zijn. "Er zijn zeker mooie zonnige momenten, maar vrijwel dagelijks komt het tot buien en daar brengt de eerste week van augustus nauwelijks verandering in", zegt het weerstation. Het zal wat aangenamer aanvoelen de komende dagen, maar heel warm wordt het niet. Zo'n maximaal 22 graden in onze regio. De zonneschijn is er vooral aan het begin van de week.
Ook is er wederom een flinke kans op buien. Het kan dan zo zijn dat er in korte tijd weer veel neerslag valt, vooral in onze regio. Weerplaza: "Vanaf donderdag lijkt de buienkans overal langzaam toe te nemen en dan wordt ook de kans op onweer weer groter."
Vanaf donderdag kan het iets warmer worden, 'maar overtuigend is het voorlopig allemaal niet'. "Met name in de zuidoostelijke helft kan de temperatuur vanaf donderdagmiddag wel stijgen naar een aangename 23 tot 24 graden; in het weekend behoort zelfs een zomerse 25 graden tot de mogelijkheden. Serieus warm en zonnig zomerweer is ook komende week niet aan de orde."
Dinsdag: 20 graden Celsius (10 procent kans op neerslag)
Woensdag: 21 graden Celsius (50 procent kans op neerslag)
Donderdag: 22 graden Celsius (50 procent kans op neerslag)
Vrijdag: 21 graden Celsius (90 procent kans op neerslag)
Zaterdag: 21 graden Celsius (85 procent kans op neerslag)
Zondag: 21 graden Celsius (90 procent kans op neerslag)
Maandag: 20 graden Celsius (80 procent kans op neerslag)
*Gebaseerd op informatie van Weerplaza
Download de gratis app van Gemert-Bakel24 en mis niets → Apple | Android