Een aantal leerkrachten van kindcentrum De Samenstroom uit Gemert gaat wandelen en hardlopen voor een goed doel op zondag 26 september. Het goede doel is 'Nederland beweegt voor Kika' en ze gaan wandelen en hardlopen voor Seb.
Seb is leerling van De Samenstroom en hij strijdt al een tijdje tegen kinderkanker. Onderstaande tekst staat op de site van KiKa:
Dit onwijs dappere, stoere, vrolijke en grote (maar toch ook nog zo kleine) mannetje Seb is een echte vechter. Sinds april jongstleden knokken hij en zijn familie tegen een vorm van KinderKanker.
Gelukkig slaat de chemotherapie aan en zijn de uitzaaiingen weg en is de tumor in de voet van Seb enorm afgenomen. Deze maand starten naast de laatste twee chemokuren ook de bestralingen die ervoor moeten zorgen dat de tumor volledig weg gaat. Daarna zullen ze nog te maken krijgen met een onderhoudstraject en jarenlang controles. Seb en zijn familie hebben helaas ook te horen gekregen dat de bestralingen voor Seb blijvende gevolgen zullen hebben en dat hij zal moeten leren leven met bepaalde beperkingen. De ziekte kanker houdt helaas niet op bij alleen de genezing van de kanker, maar heeft in veel gevallen ook consequenties voor de rest van het leven.
Voor de behandeling van kinderkanker en ook voor de gevolgen ervan is veel onderzoek nodig, en dus veel geld.
Wij zijn Team Seb en lopen mee met Nederland beweegt voor KiKa op zondag 26 september.
Help jij ons door te doneren? Alvast enorm bedankt!
Liefs, Team Seb
Voor meer informatie en donaties klik HIER.
Download de gratis app van Gemert-Bakel24 en mis niets → Apple | Android