Het CBS heeft onderzoek gedaan naar de economische groei in Nederland. Daarin wordt het derde kwartaal van 2021 vergeleken met het derde kwartaal in 2019. Lees hieronder hoe het ervoor staat in Noordoost-Brabant.
In bijna alle regio's is er een economische groei te zien in het derde kwartaal van 2021 in vergelijking tot voor corona, twee jaar geleden. In één regio was de economie vergelijkbaar en in 49 regio's is er sprake van een toename. In de Nederlandse economie is er een stijging van 2,3 procent te zien ten opzichte van twee jaar geleden. Dat meldt het CBS.
Noordoost-Brabant
In de regio Noordoost-Brabant is het verschil tussen het derde kwartaal in 2021 en het derde kwartaal in 2019 +4 procent. In deze regio is dus sprake van een economische groei.
Download de gratis app van Gemert-Bakel24 en mis niets → Apple | Android