Arno Kantelberg uit Gemert doet mee aan Wie is de Mol? 2022. Het nieuwe seizoen is al van start gegaan op 2 januari 2022 en vanavond is de tweede aflevering te zien.
Arno Kantelberg (53) geeft in Volkskrant Magazine wekelijks stijladvies aan bekende mensen. Bij RTL Boulevard duidt hij als lifestyle-deskundige modetrends. Arno was jarenlang hoofdredacteur van meerdere tijdschriften, zoals Esquire en National Geographic. Ook schreef hij meerdere boeken, waaronder de stijlbijbel Man op z’n Best. Onlangs verscheen daarvan de herziene uitgave Man op z’n Allerbest.
'Wie is de Mol?' is het spannendste en avontuurlijkste spelprogramma van de Nederlandse televisie. In het programma voert een team van bekende Nederlanders opdrachten uit en jaagt tegelijkertijd op de Mol. De opdrachten zijn spectaculair, angstaanjagend maar altijd intrigerend. Nodig zijn: inventiviteit, stressbestendigheid, intelligentie, inzicht, lef en bovenal mensenkennis.
In seizoen 22 van Wie is de Mol? storten niet tien, maar elf kandidaten zich in een avontuur vol tegenstrijdigheden in Albanië! Samen met presentator Rik van de Westelaken gaan ze in op zoek naar het antwoord op die ene vraag: Wie is de Mol? De elf kandidaten moeten samenwerken, maar strijden ook tegen elkaar om verder te komen in het spel.
In aflevering 1 heeft Suzanne Klemann, van popgroep Loïs Lane, het programma al moeten verlaten. Vanavond zie je weer hoe Arno Kantelberg schittert in Wie is de Mol? om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Download de gratis app van Gemert-Bakel24 en mis niets → Apple | Android