Luister
muziek
06 Februari 2022 15:13
Deel dit artikel:

Boerenbondsmuseum weer geopend na versoepelingen

Nu het kabinet verdere versoepelingen mogelijk heeft gemaakt, zijn de medewerkers van het Boerenbondsmuseum blij dat ze weer open mogen. Sinds zondag 30 januari heeft het museum haar deuren weer geopend.

gemert-bakel24
  / Redactie
  • Beeld - Google Streetview
Advertentie

Het Boerenbondsmuseum is blij dat ze iedereen weer kunnen ontvangen, maar nog wel met inachtneming van de geldende coronamaatregelen. Voor het museum zijn deze als volgt:

  • Bij binnenkomst moet er een geldig corona-toegangsbewijs getoond kunnen worden: een geldig vaccinatie- of herstelbewijs of een negatieve test samen met een identiteitsbewijs.
  • In de gebouwen moet een mondkapje gedragen worden en in de horeca mag dat af, als je zit. Mondkapjes zijn verkrijgbaar bij de kassa en bij de entree van Hove Vogelsanck.
  • De 1,5 meter afstand regel blijft gelden.
  • Bij klachten blijf je thuis.

Voorlopig zijn ze alleen op zondagen geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Ze hanteren de gebruikelijke tarieven voor zowel horeca als entree.

Download de gratis app van Gemert-Bakel24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie