Luister
muziek
15 Maart 2022 19:00
Deel dit artikel:

Start planontwikkeling Komweg-Haageijk in Gemert

GEMERT-BAKEL - Gemeente Gemert-Bakel en Keizersberg Vastgoed BV ondertekenden op 15 maart 2022 een intentieovereenkomst voor de ontwikkeling en realisatie van 63 woningen op de hoek Komweg-Haageijk in Gemert.

gemert-bakel24
  / De Redactie
Advertentie

Met de ontwikkeling van dit plan, worden 63 woningen gerealiseerd in alle prijsklassen midden in Gemert. De appartementen, zowel koop- als huurwoningen, zijn bedoeld voor het middensegment. De woningen zijn verdeeld over twee bouwblokken met een ondergrondse parkeergarage voor de bewoners en hebben de uitstraling van de architectuur van Het Kasteel. De parkeergarage krijgt een ingang aan een nieuwe weg die tussen de Komweg naar de Elisabethplaats zal worden aangelegd. Rondom komt een groene en tuinachtige omgeving. De omgeving wordt ingericht als een bloementuin, wat belangrijk is voor de biodiversiteit in het gebied.

Wens in vervulling
“Door de ontwikkeling van de locatie Komweg-Haageijk gaat een lang gekoesterde wens van de gemeente Gemert-Bakel in vervulling. Én laten we zien dat de woningbouwversnelling die we met elkaar willen realiseren nu echt op stoom komt”, aldus wethouder Willeke van Zeeland.

Toegevoegde waarde voor Gemert
Jos van Deurzen van Keizersberg Vastgoed: “Op deze locatie willen we echt iets moois maken wat toegevoegde waarde heeft voor Gemert. Twee prachtige appartementengebouwen in het groen met ondergrondsparkeren is de uitdaging die we ons hebben gesteld.”

Het plan in het kort
Het plan kent twee vrijstaande appartementengebouwen in de vorm van een urban villa. Eén gebouw heeft zijn voorkant aan de Elisabethplaats en het andere aan de Komweg en de Haageijk. Daartussen is er ruimte voor vergroening: een bloementuin. Met een lage ommuring wordt een bloementuin ingekaderd en geven de grenzen aan van de wandelpaden door het park en de gasthuisgang. Net als bij Kasteel Gemert krijgen de woonblokken, het huis en de muren aan de buitenzijde rood metselwerk. Aan de ‘binnenzijde’ van het bloemenhof worden de muren wit. Hierdoor ontstaat een buiten- en een binnenwereld.

Download de gratis app van Gemert-Bakel24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie