GEMERT - De bekende garagebox aan de President Verhofstadtstraat 18d in Gemert gaat plaatsmaken voor nieuwbouw woningen. Dit betekend dat de Weggeefwinkel De Cirkel in Gemert een nieuwe locatie krijgt. Ze zijn vanaf 9 april te vinden op het adres Deken van de Heuvelstraat 69.
Goed Wonen heeft voor het vrijwilligersproject een andere garagebox geregeld. Je kunt bij de Weggeefwinkel terecht voor onder andere meubels, servies, lampen, baby spullen, speelgoed en nog veel meer. Het is gratis mee te nemen voor mensen met een kleine beurs of nieuwkomers.
Sinds 2016 zit de Weggeefwinkel gevestigd in de President Verhofstadtstraat. Hier kon je op zaterdag tussen 11:00 en 12:00 2e hands spullen gratis uitzoeken. De openingstijd verhuisd gewoon mee naar de nieuwe locatie.
Ook kun je in die tijd je oude spullen die nog van goede kwaliteit zijn doneren.
Download de gratis app van Gemert-Bakel24 en mis niets → Apple | Android