Luister
muziek
23 september 2022 - 14:11
Deel dit artikel:

Warm welkom Koning en Koningin in onze gemeente

Volle straten in Bakel en De Mortel, waar de koninklijke colonne langs reed. Een ontvangst met duizenden mensen, kinderen voorop, op het Ridderplein. Mooie, persoonlijke gesprekken over de impact van corona. Verdiepende gesprekken over de coöperatie van nu in het authentieke Boerenbondsmuseum. In één woord: geweldig!

gemert-bakel24
  / Redactie
  • Beeld - RVD - PATRICK VAN EMST
Advertentie

Wat zijn we trots op onze gemeente en onze inwoners. Samen hebben we Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima een warm welkom gegeven. Helemaal in eigen stijl. Met een uitzinnige in oranje uitgedoste menigte in het centrum en de bescheiden vrijwilligers in klederdracht bij het Boerenbondsmuseum.

Nagenieten

Genieten was het. Een herinnering die door velen blijvend is vastgelegd op foto of video. Dat zorgt ervoor dat we kunnen nagenieten van de blije gezichten, soms met een selfie met een koninklijk tintje. Een herinnering dus voor het leven.

Download de gratis app van Gemert-Bakel24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
AdvertentieGa terug
Advertentie
Advertentie